Компліменти жінці своїми словами, в прозі, українською мовою

Мила, ти перевернула мій світогляд! Ніколи не вірив у казки, але кожен день, проведений з тобою, все більше і більше переконує мене в тому, що ти – казкова принцеса. Я хочу все життя бути разом з тобою і твоєю казці.

Ти мій ангел неземний.

Дивлюся в твої очі і бачу в них величезні квітучі бутони!

Кожен промінчик, що блищить в твоїх очах, для мене дорожче цілого світу, кожне слово і рух губ — миліше самої вишуканої музики, а твоя хода граціозніший будь-якого танцю.

Мені дуже подобається крадькома вдихати тонкий запах твоїх парфумів!

Я ніколи не бачив нічого красивішого, ніж твоя усмішка.

Твої маленькі ніжки втілення ідеальних форм!

Улюблена і єдина, найкраща дівчина на світі. Ти ввійшла в моє життя і зробила з неї квітучий рай. Моя любов до тебе так сильна, що може подолати всі перешкоди на шляху, який би величини вони не були. Тільки з тобою поруч я шалено щасливий, тільки ти одна мені потрібна на світі. Поруч з тобою мені світло і тепло. Я люблю тебе, моє сонечко, і постараюся зробити тебе найщасливішою на світі. Ти стала найбільшою в світі, і я з нетерпінням завжди чекаю зустрічі з тобою, моя жадана.

Кохана, я закохуюсь в тебе щоразу все сильніше і сильніше. Ти наповнюєш теплом і затишком моє життя. Ти потрібна мені, як повітря, моя любов завжди ходить за тобою, як тінь. Мила, ти знайшла ключик до мого серця, ти подарувала мені щастя. Я хочу все життя бути з тобою поряд, виконувати всі твої бажання, просто любити тебе, моя радість. Ти гідна всіх компліментів і захоплень. Хай тобі у всьому щастить, нехай удача ніколи не покидає тебе, а моя любов буде надійним оберегом для тебе.

Як дівчатам подобається постійно носити персні на пальцях, сережки у вухах і підвіски на шиї, так і мені просто необхідно перебувати поруч з тобою.

Коли ти дивишся на мене, я забуваю про все на світі!

Якщо б зірки падали кожен раз, коли згадую твою усмішку, то небо скоро б спорожніло.

Бути такою гарною, як ти, прекрасно і небезпечно одночасно. Винось із своєї краси тільки користь і бережи її, як коштовний подарунок богів з Олімпу.

Скажу так — ти неповторна!

Ти — людина прекрасного, ти — світ фантазій і талантів, ти — світло усмішки і душевного тепла, ти — раптова радість і натхнення!

Дивлячись на тебе, по тілу біжать мурашки від твоєї краси!

Ти не злодійка? Адже абсолютно безсоромно ти вкрала всі мої думки та серце!

Цей стиль одягу так чітко (відмінно, добре) підкреслює твою фігуру.

Ти найкрасивіша дівчина з усіх, кого я знаю, ти осяває весь світ світлом.

Приємні слова дівчині в компліментах